•  
  •  
  •  
  •  

  • Opis
  • Cennik
  • Regulamin

Wynajem przyczepy mobilnej do objazdów obejmuje możliwość wynajęcia przyczepy wraz z kierowcą lub wynajęcie samej przyczepy do objazdów. W zależności od potrzeb naszych klientów dodatkowo tworzymy projekty graficzne na nasze przyczepy i/lub je drukujemy.

reklama mobilna
 

 

W swojej ofercie posiadamy zarówno wynajem samych przyczep, jak i możliwość wynajęcia przyczepy wraz z kierowcą, tzw. "ruchoma reklama mobilna". Aby przejść do formularza zamówień, kliknij w odpowiednie zdjęcie z interesującą Cię ofertą.

 przyczepa mobilna     Wynajem przyczepy reklamowej z kierowcą
.

 

 

REGULAMIN WYNAJMU PRZYCZEP REKLAMOWYCH AGENCJI REKLAMOWEJ MOBILMEDIA

 

regulamin Mobil Media

 

 
 
 

 

                   wydruki Mobil Media

Wydruk banerów:
Wydruk banerów reklamowych obejmuje możliwość druku banerów w dowolnych rozmiarach oraz o określonych parametrach - według oczekiwań klienta.  W zależności od potrzeb naszych klientów dodatkowo tworzymy projekty graficzne zarówno na przyczepy mobilne jak i również na billboardy. Zlecenia druku realizujemy natychmiastowo.

Cennik – Cena za wydruk obliczana jest w zależności od materiału na którym baner jest drukowany oraz rozmiaru dedykowanego banera. Cena wydruku rozpoczyna sie już od 15zł/m2.  Dokładna cena z uwzględnieniem preferencji klienta jest ustalana indywidualnie.

 

 

 

Strony WWW                                                                              

W obecnych czasach posiadanie strony WWW jest absolutnym standardem niezbędnym do zaistnienia firmy, produktu czy osoby. Jeśli chcesz posiadać stronę zgodną z najnowszymi trendami, uruchamiającą się na każdym urządzeniu (strona responsywna), oraz dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb – skontaktuj się z nami. Stworzymy stronę, która wniesie nową jakość dla Twojej firmy.

Media społecznościowe, ściągające codziennie setki milionów internautów są świetnym miejscem do reklamy Twojego produktu czy firmy. Obecnie kapamie youtube, google, facebook, twitter itp. są wiodąca formą promocji i konktaktu z klientem. Skontaktuj się z nami - starannie zaplanujemy Twoją kampanię.

Ceny rozpoczynają się już od 300 zł za stronę.